Taco Hemingway | Pocztówka z Polski Tour

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych, wystąpić na stadionie PGE Narodowy, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki. Brzmi dość grubo, jak na kilkuletnią karierę, prawda?

Chwytliwe i różnorodne bity oraz niezwykle trafny i aktualny storytelling sprawiły, że niespełna 30-letni raper podbił serca tysięcy polskich fanów. Dziennikarz Marek Fall napisał o Taco, że “jego piosenki spodobały się nawet tym, którzy na co dzień nie słuchają rapu”. W tej kwestii chyba wszyscy jesteśmy zgodni - takiego rapera w Polsce jeszcze nie mieliśmy.
Trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. W ramach Pocztówka z Polski Tour ‘20 artysta odwiedzi jeszcze m.in. Gdańsk, Łódź, Poznań czy Wrocław.

Bilety na Koncerty

14.05.2022

Wrocław

HALA STULECIA

15.05.2022

Łódź

WYTWÓRNIA

20.05.2022

Toruń

ARENA TORUŃ

28.05.2022

Gdańsk

STOCZNIA GDAŃSK

3.06.2022

Lublin

TARGI

11.06.2022

Poznań

MALTA POZNAŃ

FAQ

Nie dotarł do mnie mail z biletem - co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Zakupione bilety powinny dojść na podany podczas zakupu adres mailowy w ciągu 24 godzin. Jeśli po upływie tego czasu bilety nie dojdą na Twoje konto skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Czy muszę drukować bilety?

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod i rozjaśnij ekran telefonu. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

Ile biletów mogę kupić?

Na całej trasie Pocztówka z Polski tour obowiązuje limit zakupu maksymalnie 2 biletów w ramach transakcji na każde z wydarzeń.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie?

W razie konieczności rozdzielenia biletów lub przekazania ich innym osobom, należy skorzystać z tej funkcji w aplikacji Going. - zakładka biletowa. W razie problemów prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia poprzedzającego koncert.

Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl oraz w aplikacji Going. Bilety zakupione przez każdy z wymienionych kanałów będą widoczne w koncie użytkownika aplikacji Going., dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Jak działają bilety dwuosobowe?

W przypadku zakupu biletu dla dwóch osób należy wchodzić na wydarzenie w obecności osoby, która dokonała zakupu i to jej dane są widoczne na bilecie. W przypadku konieczności wejścia oddzielnie należy rozdzielić bilet korzystając z aplikacji Going. - funkcja przekazywania biletów w zakładce “Moje bilety”.

Czy będąc osobą niepełnoletnią mogę wejść na koncert?

Tak. Uczestnikiem koncertu może być osoba pełnoletnia posiadająca ważny dokument tożsamości umożliwiający jej identyfikację, osoba powyżej 16 r.ż. posiadająca pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie oraz dokument umożliwiający jej identyfikację, lub osoba poniżej 16 r.ż. będąca pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego, który również musi posiadać swój bilet.

Jestem osobą z niepełnosprawnością. Jaki bilet mam kupić i gdzie zgłosić chęć udziału w wydarzeniu?

Zarówno osoby z niepełnosprawnościami jak i ich opiekunowie muszą posiadać ważny bilet na koncert. W przypadku możliwości wyboru biletów z różnych puli biletowych należy wybrać bilet na płytę, nie na trybuny. Uczestnictwo osoby z niepełnosprawnościami powinno zostać zgłoszone nie później niż 7 dni przed planowanym terminem koncertu drogą mailową na adres taco.hemingway@goingapp.pl